Skip to Content Contact Us
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

Legale הינה הפלטפורמה המובילה בישראל לשירותים משפטיים אונליין. המטרה שלנו היא לחסוך לכם זמן, כסף והתעסקות בבירוקרטיה סבוכה.

שאלות ותשובות - Decor

כאשר חברה הפסיקה את הפעילות העסקית שלה אך טרם ביצעה פירוק, החברה ממשיכה לצבור חובות אגרה ברשם החברות.

חובות אגרה לרשם החברות יכולות להוביל לעיקולים וקנסות ישירות על בעל המניות ולכן כדי להימנע מכך יש לבצע פירוק חברה

פירוק חברה זה למעשה הפעולה אשר מחסלת חברה בע"מ אשר הפסיקה את הפעילות העסקית שלה.

מדיניות פרטיות- מסדיר את המידע הפרטי שנצבר באתר אודות הגולשים כמו למשל:

  1. איסוף מידע
  2. שימוש ומסירת מידע
  3. קוקיז (עוגיות) וצד שלישי
  4. אבטחת מידע

תנאי שימוש- בדרך כלל מסדיר מה מותר ומה אסור באתר על ידי גולשים.

תקנון אתר- מסדיר את המנויים ו/או את הלקוחות הרוכשים שירות מסוים באתר עצמו. מטרת התקנון היא להמעיט ככל הניתן את החשיפה להפרות סעיפי חוק באתר האינטרנט, בין היתר לפי: חוק הגנת הצרכן, חוק זכויות יוצרים, חוק עוולות מסחריות, חוק החוזים, חוק איסור לשון הרע, חוק עשיית עושר ולא במשפט, חוק הגנת הפרטיות, פקודת הנזיקין ועוד רשימת חוקים ודינים נוספים.

כיום בעולם המודרני, וביחוד לאור מגפת הקורונה אשר הובילה להאצה של עסקים לעבור לאתרי סחר אינטרנטיים, ישנה חשיבות גדולה לליווי עורך דין אשר יזהה את צרכי העסק שלך באופן מדויק וייחודי ואשר יכתוב תקנון ותנאי שימוש ופרטיות אשר יגנו על העסק שלך באופן ספציפי.

הגשת הבקשה כרוכה בתשלום שתי אגרות (נכון לשנת 2020): אגרת פתיחת בקשה (429 ש"ח) ואגרת הוצאות פרסום בעיתון (130 ש"ח).

במידה ושם החברה המוצע כבר קיים ברשם החברות או קיים שם דומה אשר רשם החברות סבור כי הדבר יצור חשש להטעיה, רשם החברות עלול לסרב לרשום את החברה, לכן יש לבדוק היטב את השם המוצע ולהוסיף שני שמות חלופיים.

במסך השני של הליך מילוי הפרטים תוכלו להזין את השם שתרצו ולראות האם הוא פנוי או יש שמות הדומים לו (הפלטפורמה מחוברת למאגר השמות של רשם החברות ומתעדכנת על בסיס יומי).

בנוסף, במקרה שבעלי מניות המבקשים לרשום חברה הינם בעלי מניות בחברות אחרות בסטטוס של חברות מפרות חוק או שאותם בעלי מניות הינם רשומים כחייבים מוגבלים באמצעים בהוצל״פ או בהליכי פשיטת רגל, רשם החברות יסרב לרשום את החברה.

הליך רישום חברה בע"מ בליגלי הוא פשוט וקל מאוד.

בטופס ״פתח חברה בע"מ״ יש למלא את הפרטים הנדרשים – זה לוקח 5 דקות 🙂

לאחר סיום התהליך והזנת כלל הפרטים הנדרשים, עורך דין ממשרדנו יצור אתך קשר לאימות חתימה על המסמכים הרלוונטיים בהתאם לחברה אותה תרצו לפתוח (חברת יחיד או רבים).

לאחר אימות מגיש הבקשה והחתימה על המסמכים, אנחנו נשלח אותם אונליין לרשם החברות, רשם החברות יבחן את המסמכים ואת שם החברה הרצוי ובדרך כלל יתקבל אישור תוך 24-48 שעות מיום הגשת הבקשה.

לאחר קבלת אישור מרשם החברות תירשם החברה ותונפק לה תעודת התאגדות הכוללת את שם החברה ומספרה (ח״פ) אותה תקבלו למייל.

ישנה עלות אגרה מופחתת לרישום חברה, בגובה 2,221 ₪ (נכון לשנת 2022) – למגישים באופן מקוון בלבד.

כאשר מגישים את הבקשה באופן לא מקוון תיגבה לעומת זאת אגרה בגובה 2,711 ש”ח. מדובר על סכום אחיד אשר משלם כל אדם אשר מעוניין להקים חברה. סכום זה אינו כולל את תשלום שכר טרחת עורך הדין המטפל בבקשה, אשר מתבצע בנפרד בעת הרישום במערכת האוטומטית.

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר ברישום חברה בע"מ אונליין הוא היכולת להקים חברה מכל מקום ובכל זמן, ללא הצורך בבזבוז זמן יקר וכסף רב, הנובע מקיום פגישות מרובות עם עורכי דין, עד להקמת החברה בפועל. ליגלי הינה מערכת עצמאית ומאפשרת לכל אחד להקים את החברה בתוך דקות, כאשר עורך הדין מעניק את הליווי והמסגרת המשפטית.

בנוסף, רישום חברה אונליין חוסך לכם למעלה מ-500 ש״ח באגרת רישום החברה.

 

מעוניינים לפתוח חברה ולחסוך בזמן וכסף? לחצו כאן!

צרו קשר

מלאו פרטים בקלות ובמהירות ונציגנו ישמחו לחזור אליכם במהרה!

    Back top top